Kuula otse

Ärkamisaeg

Ärkamisaeg on käes. Iga tööpäeva hommikul kella 6 ja 10 vahel. Tõeline staaridega kontsert, mida juhivad Rauno Märks ja Liis Amor. Vähemalt 40 legendaarset 80ndate ja 90ndate superlaulu, koos kiirete lühiuudiste, lõbusate mänguminutite ja eluliste teemadega. Vahel tõlgime laulud ära ka! Ning juhtub, et Kokaviidikalt sekkub programmi ka legendaarne "Suure Komöödiaõhtu" staar Herbert Ving. 

Suur vs väike – kas suured inimesed teavad paremini väikeste asju või vastupidi? Retro FM kutsub kõiki vapraid lapsi ja vanemaid hommikuti kell 7.40 proovile panema. Haara telefon ja vali stuudionumber 6788 999 - nii pääsed mängu. 

Ettevõtete edetabel! Ei, see ei ole miski majandusnäitajate paraad. Pane oma kolleegidega kokku lemmiklaulude tabel ja saada meile. Tegutse siin. 

Rauno Märksil on telefoniterroris must vöö. Ootamatul kombel on tema lõbusate tüngade ohvriks langenud sajad kergeusklikud. Mis muud, kui anna ka oma sõber, sugulane või kolleeg üles, et saaksime talle ootamatu kõne teha. Kirjuta siin.

 

Kell 10 laupäeval ja pühapäeval KIM WILDE 80's SHOW!