Kuula otse

Ärkamisaeg

Ärkamisaeg on käes. Iga tööpäeva hommikul kella 6 ja 10 vahel. Tõeline staaridega kontsert, mida juhib Rauno Märks. Vähemalt 40 legendaarset 80ndate ja 90ndate superlaulu, koos kiirete lühiuudiste, lõbusate mänguminutite ja eluliste teemadega. Vahel tõlgime laulud ära ka! Ning juhtub, et Kokaviidikalt sekkub programmi ka legendaarne "Suure Komöödiaõhtu" staar Herbert Ving. 

Suur vs väike – Kes ütles, et koolis õpitut ei lähe elus üldse vaja? Läheb ja veel kuidas! Lõbus raadiomäng, kus kontrollitakse teile meelde jäänud koolitarkust ning teadmisi laste igapäeva eluga seotud teemadel. Retro FM kutsub kõiki vapraid lapsi ja vanemaid hommikuti kell 7.40 ennast proovile panema. Haara telefon ja vali stuudionumber 6788 999 - nii pääsed mängu.

Kuulajate edetabel! Kuulajate edetabel! Üllata sõpru, tähista oma tähtpäeva või ole lihtsalt pool tundi Retro FMi muusikaboss! Pane kokku oma 80ndate ja 90ndate lemmiklaulude tabel ja saada meile. Ei, see ei ole miski majandusnäitajate paraad. Pane kokku oma lemmiklaulude tabel ja saada meile. Tegutse siin


 

LAUPÄEVAL JA PÜHAPÄEVAL KELL 10 - KIM WILDE 80'S SHOW!